KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8435531
nr 843 5531
Sent 1800-tal, Romantiskt motiv, 50 x 75
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 19:45:04
500 kr
500 kr
800 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr